prevnext
Menu

Kurumsal

  • Yurtbay-Seramik-Nba-Cihangir-Resimi3
  • Yurtbay-Seramik-Nba-Cihangir-Resimi-Ankara
  • Yurtbay-Seramik-Nba-Cihangir-Resimi-Ankara-Turkiye
  • Yurtbay-Seramik-Nba-Cihangir-Resimi
  • Yurtbay-Seramik-Nba-Cihangir-Resimi2

 

1989 yılında Ankara’nın Keçiören ilçesinde Cihangir Ticaret adıyla ticarete başlayan firma tesisat malzemesi satışıyla ticari hayatına başlamıştır. Her geçen yıl büyüyerek, ticari hacmini genişleten firma, 1994 yılında seramik satışına Hitit Seramik bayiliğini alarak başlamıştır.

Ticaret unvanı 1997 yılında Necdet Özsümbül, Makine Mühendisi Bahadır Özsümbül, Maden Mühendisi Ahmet Özsümbül’ün baş harfleri ve Cihangir Özsümbül’ün ismini alarak NBA CİHANGİR TİC.LTD. ŞTİ olarak değiştirilmiştir. Firma 2000 yılında merkezi olan Keçiören showroomunu genişleterek, seramik satışını 500.000 m2’ye çıkarmıştır. 2003 yılında inşaat sektörüne de giriş yapan firma, ticari hacmini istikrarlı bir şekilde genişletmiştir. 2008 yılında Ulus Rüzgârlı da Firmamız 400 m2 ‘lik yeni bir şube açmıştır ve şu anda nihai tüketici dışında yaklaşık olarak 60 alt bayiye hizmet vermektedir.

Yurtbay Seramik nezdinde son 5 yılın Türkiye seramik ciro ikinciliği, İç Anadolu birinciliği ve Ankara birinciliğini elde etmiştir.

Bununla birlikte, son 5 yıldır, Çanakçılar Seramik – Creavit Banyo Ankara ve İç Anadolu birinciliği elde etmiştir. Tesisat malzemesi satışı firmanın temel ayaklarından biridir ve 2012 yılında 2000 konutluk tesisat ve montaj satışımızla Ankara’da ki bu satışı yapan sayılı firmalardandır. Firmamız 2009-2013 yılları arasında ATO 27. İnşaat Müteahhitleri Komitesi’nde Meclis Üyeliği yapmıştır.