prevnext
Menu

Bartın Seramik

Bartın Seramik

Hakkımızda

1994 yılından beri devamlı gelişen teknolojimizle, artan verimliliğimizle, çevreye ve doğal kaynaklara saygılı üretim anlayışımızla ülkemize ve halkımıza karşı olan sorumluluğumuzun bilinci içerisinde klozetler,lavabolar,banyo mobilyaları ve bunun gibi birçok ürünü gün geçtikçe daha kaliteli, daha estetik üreterek halkımıza ve dış pazarlara sunmaktan gurur duyuyoruz.
Hayatın her alanında kalite anlayışını paylaşan bütün Bartın Seramik çalışanlarımızla gücümüzü sizden aldığımızı biliyoruz ve gücümüze güç katmak için müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyoruz. Bartın Seramiğe duyduğunuz güvenden dolayı teşekkür ederiz… Sizlerle el ele, geleceğe…

DSC00826

 

Kalite Politikalari
Ekip çalışmasıyla TS EN İSO 9001:2000 Kalite yönetim şartlarını uygulayarak ve iyileştirerek kuruluşumuzun sürekli gelişimini sağlamak.
Eğitime önem vererek çalışanlarımızın bilinçlenmesini, gelişimini, memnuniyetini ve bağlılığını arttırmak.
Ulusal ve uluslararası standartlara uygun ,kaliteli ve güvenilir ürünleri çevre dostu bir anlayışla üretmek.
Kaynaklarımızı sürekli iyileştirerek ve tedarikçilerimizle karşılıklı faydaya dayalı ilişkiler kurarak kalitemizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlamak.

 

Vizyon & Misyon

Misyonumuz : müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şekilde kaliteli ürün sunmak ve sürekli geliştirilmesini sağlamak.
Vizyonumuz : bölgemizde lider bir kuruluş olmak.

 

Kalite Belgeleri

Detaylı bilgiye http://www.bartinseramik.com adresinden ulaşabilirsiniz.

7 years, 12 months ago Bartın Seramik için yorumlar kapalı