prevnext
Menu

Formina Banyo

Formina Banyo

Hakkımızda

1998 yılında sanayi hayatına Dekoratif Seramik ve Bordür üretimi ile başlayan ECE SERAMİK AKRİLİK KİMYA SANAYİ ve LTD.ŞTİ, özgün tasarımları, kaliteli ürünleri ve geniş ürün yelpazesi ile sektörde güçlü bir yer almıştır.

Şirketimiz 2003 yılında Akrilik Küvet yatırımına başlayıp, 2004 yılında üretimine başlamış olduğu değişik model ve ebatlarda Akrilik Küvet ve Hidro-Masaj sistemli Küvetler, Compact Sistemler, Spa Havuzlar ile yapı sektörüne hizmet vermeye başlamıştır.

2005-2006 yıllarında şirketimiz hız kesmeyerek Duşa Kabin imalatı ile sektörde büyük bir boşluğu doldurarak ticari atılımına devam etmiştir.

Fabrikamız 25.000 m2 arsa üzerinde bulunup, Dekoratif Seramik Bordür Fabrikamız 5.000 m2 kapalı alan,  Akrilik Küvet Fabrikamız 7.150 m2 kapalı alan, Duşa Kabin Fabrikamız 3.574 m2 kapalı alan üzerindedir.

Bunun yanında İstanbul ve Ankara da bulunan Satış Bölge Müdürlükleri ve Showroomumuz bayilerimize hizmet vermekte, ayrıca İstanbul Bölge Müdürlüğünde bulunan İhracat Departmanımız Dünya ile bütünleşmek için yurt dışı satışlarımızı gerçekleştirmektedir.

 

Misyon

Farklı tasarımları kalite ile bütünleştirirken, ürün çeşitliliği ile toplumda her kesime hitap etmek.

 

Vizyon

Gelişen Dünya trendlerine yön veren; kaliteli ve güvenilir markalar arasında ön sıralarda yer almak.

Detaylı bilgiye http://www.formina.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

7 years, 11 months ago Formina Banyo için yorumlar kapalı