prevnext
Menu

Armica

Armica

Hakkında

1963 yılında kurulan Çanakcılar Şirketler Grubu’nun Creavit ve Doxa’dan sonra en yeni üyesi olan Armica, Çanakcılar Makina ve Armatür Sanayi A.Ş ‘nin markasıdır.

Armica 2011 yılının başında yatırım programı oluşturup, pazarın talep ettiği ürünleri belirleyerek sektöre giriş yapmıştır. Banyo ve mutfak armatürleri, duş setleri, fotoselli ürünler ve tamamlayıcı ürünler ile Türkiye pazarında yer edinmeyi hedefleyen Armica, Zonguldak Devrek’te toplam kapalı alanı 35.000 m2 olan üretim ve montajın hattının bulunduğu bir tesise sahip bulunmaktadır. İstanbul Ataşehir’deki Genel Müdürlüğünde; profesyonel bir ekibin görev aldığı Satış-Pazarlama, Dış Ticaret ve İhracat birimleri bulunmaktadır.

ISO-9001:2008 Kalite belgesine sahip olan Armica, teknoloji yatırımlarını, üretim kapasitesini ve kalitesini geliştirerek, değişen müşteri talepleri doğrultusunda, 2012 yılının ikinci yarısından itibaren yeni tasarımlarla ürün gamını sürekli genişletmeyi hedeflemiştir. Armica, tüketici taleplerinin en belirleyici temel özellik olduğunu ilke edinmiştir.

Satış biçimini dağıtıcı bayilerin organizasyonları üzerinden sağlamayı hedefleyen markanın temel hedefi; üretici AR-GE ve pazarlama yatırımı yaparken, ticaretin bu iş için tahsis edilmiş firmalar tarafından yapılmasını sağlamaktır. Böylelikle herkesin en iyi bildiği işi yapmasını organize ederek birbirine güvenen ve takım ruhu ile hareket edebilen büyük bir sinerji oluşacağını öngörmektedir.

“Su’dan sebep değil, su için sebep yaratmanın zamanı” diyerek yola çıkan Armica; Kalite, Müşteri Memnuniyeti ve Çevreye Duyarlılık ilkeleri doğrultusunda sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedeflemektedir.

Detaylı bilgiye http://www.armica.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

7 years, 11 months ago Armica için yorumlar kapalı