Menu

Category : Dekorasyon & Uygulama

Anahtar Teslim Projeler

6 years, 5 months ago Anahtar Teslim Projeler için yorumlar kapalı
Proje Tasarım Uygulama Danışmanlık

Proje Tasarım Uygulama Danışmanlık

NBA Cihangir projenizi profesyonel ve alanında titiz çalışma tecrübeli ekibiyle takip eder. mekânınızın ölçüsü yapısı ne olursa olsun sizin yaşamınızı isteklerinizi ve konforunuzu ön planda tutar. Sizlere işlevsel ve estetik mekânlar sunar. Malzeme seçiminize, mekânınızı projelendirmenize, usta seçiminize sizlere danışmanlık yapar. Bütçenizi ayarlama şantiyenizi denetleme ve iş programınızı yapmada sizlere yardımcı olur.  

6 years, 6 months ago Proje Tasarım Uygulama Danışmanlık için yorumlar kapalı
Nba Cihangir Anahtar Teslim Uygulama

Nba Cihangir Anahtar Teslim Uygulama

NBA Cihangir uzman, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla kendi mağazalarından aldığınız ürünlerin anahtar teslim uygulamasını yapmaktadır. Ayrıca dekorasyon ekibinin yönlendirmesi ve danışmanlığında tedarik ettiğiniz tüm dekorasyon ürünlerinin ev, otel odası, villa, örnek daire anahtar teslim dekorasyon uygulamaları yapılmaktadır. NBA Cihangir dekorasyon ekibi tüm hizmetleri projelendirme danışmanlık tasarım malzeme seçimi alımı ayrıca özel üretim ürünleriyle birlikte sunmaktadır. […]

6 years, 6 months ago Nba Cihangir Anahtar Teslim Uygulama için yorumlar kapalı
Nba Cihangir Dekorasyon Projelendirme Dekorasyon Uygulama

Nba Cihangir Dekorasyon Projelendirme Dekorasyon Uygulama

NBA Cihangir kuruluşundan bu yana müşteri ve danışanlarına sağladığı güveni proje tasarım ve dekorasyon sektörüne de aktarmaya başladı. Mekanınız için hayalinizde olan yada olmayan tüm fikirlerinizi uzman eğitimli tecrübeli ve genç kadrosuyla sizler zamanınızdan ve paranızdan tasarruf ederek NBA Cihangir gibi bir güveni kendinize muhatap alarak gerçekleştirebilirsiniz.  

6 years, 6 months ago Nba Cihangir Dekorasyon Projelendirme Dekorasyon Uygulama için yorumlar kapalı